Hoppa till sidans innehåll

Prel startlista Marsenduron

05 MAR 2011 08:58
Ligger nedan här
  • Uppdaterad: 07 MAJ 2011 21:10

Startlista Marsenduron 2011       
       
Ungdom      
Startnr Namn Klubb
1 Christoffer Sjöberg Falkerud EK  
2 Malcom Hedefur SMK Eda  
4 Robin Bratt Hallsbergs MK  
5 Emil Nordlund Karlstad MX  
7 Daniel Halldin Pålsson Kils MK MC  
8 Jonatan Andersson Karlstad MX  
       
Junior      
Startnr Namn Klubb
101 Daniel Tor Andersson Karlskoga EK  
102 Johan Jönsson Sunne EK  
103 Mikael Asplund Sunne MX  
104 Henrik Eriksson SMK Eda  
       
Dam      
Startnr Namn Klubb
58 Amanda Elvin Falkerud EK  
       
Motion U40      
Startnr Namn Klubb
204 Fredrik Eriksson Sunne EK  
205 Patrik Johansson Sunne EK  
206 Markus Andersson Team Treske  
207 Peter Bjelv Team Treske  
209 Peter Holmqvist Sunne EK  
210 Per Aronsson Team Värmland MK  
211 Magnus Engelbrektsson SMK Eda  
212 Johan Andersson Team Treske  
213 Mikael Gundahl Team Treske  
214 Lars Gustafsson Falkerud EK  
215 Patrik Jordansson Falkerud EK  
216 Daniell Sondell Karlskoga EK  
217 Morgan Karlsson Team Värmland MK  
218 Mats Alfredsson Team Värmland MK  
219 Linus Erntsson BMCC  
220 David Mård SMK Eda  
221 Björn Kvarnström Torsby MK  
222 Emil Ekström Team Värmland MK  
223 Dennis Korell Fmck Strängnäs  
225 Anton Nilsson Falkerud EK  
226 Henrik Hedefur SMK Eda  
227 André Dahlgren Team Värmland MK  
230 Mikael Björkholtz Team Treske  
       
Motion Ö40      
Startnr Namn Klubb
301 Niclas Carlbäck Sunne MX  
302 Jan-Åke Jönsson Sunne EK  
303 Lille-Bror Johansson Sunne EK  
304 Jan Hedin Falkerud EK  
305 Robert Lunde´n Sunne EK  
306 Jan-Ove Sjöberg SMK Eda  
307 Magnus Nyqvist Karlskoga EK  
308 Jörgen Siljenäs Team Värmland MK  
309 Tony Bratt Hallsbergs MK  
310 Jimmy Hedqvist Falkerud EK  
311 Ulf Franz SMK Eda  
312 Per Sjöberg Karlskoga EK  
313 Lars Landström Team Värmland MK  
314 Niklas Olsson Sunne EK  
315 Peter Gardsjö Cristinehamns MK  
316 Niclas Persson Team Värmland MK  
317 Christian Persson Sunne EK  
318 Lars-Erik Larsson Karlstad MX  
319 Roger Olsson Team Värmland MK  
320 Tomas Andersson Sunne EK  
321 Joel Andersson Falkerud EK  
322 Jonas Lander Sunne EK  
323 Anders Mellgren Säffle MCK  
324 Lars Svedberg Cristinehamns MK  
325 Johan Eibring Team Värmland MK  
326 Anders Julsrud Falkerud EK  
328 Pelle Nyhle´n Falkerud EK  
329 Torgny Nilsson Sunne EK  
330 Kenneth Persson Sunne EK  
332 Tomas Strand Cristinehamns MK  
333 Mikael Rönndahl Cristinehamns MK  
334 Petter Marjomaa BMCC  
335 Joakim Jansson BMCC  
336 Håkan Johnsson Team Värmland MK  
337 Eive Nilsson Sunne EK  
338 Lennart Klingestad Team Värmland MK  
350 Anders Olin BMCC  
       
Bredd      
Startnr Namn Klubb
401 Per Olsson Sunne EK  
402 Reine Karlsson Falkerud EK  
404 Andreas Alsterbo Team Värmland MK  
405 Henric Söderlund Sunne EK  
406 Lennart Montonen Team Värmland MK  
407 David Seiser Sunne EK  
408 Fredrik Glavmo Falkerud EK  
409 Roger Olsson Team Värmland MK  
Skribent: Jörgen Hedman

 

 

 

 Dessa företag sponsrar oss.

Hovslagare

 

 

 

Johan logga

Truck leif

Postadress:
Team Värmland MK - Motorcykel och Snöskoter
Jörgen Hedman, Konvaljegatan 13
65345 Karlstad

Kontakt:
Tel: 054123456
E-post: This is a mailto link

Se all info